moj chopin

Z okazji XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina, który odbył się w dniach 02-23.10.2021 r. w Warszawie, nasza szkoła zorganizowała quiz wiedzy o życiu i twórczości wybitnego polskiego kompozytora i pianisty, jakim był Fryderyk Chopin.

W ostatnim tygodniu października uczniowie klas IV - VI c. 6 oraz II - IV c. 4 PSM I st. wzięli udział w konkursie, podczas którego mogli wykazać się nie tylko typowo książkową znajomością biografii i twórczości Fryderyka Chopina, ale także rozpoznać ze słuchu wybrane utwory kompozytora.

W konkursie wzięło udział 50 uczniów naszej szkoły. Przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce: Lena Huryn
II miejsce: Anna Prasołek
III miejsce: Blanka Huryn

Wyróżnienia:

Hanna Zielińska,
Milena Krumplewska,
Zofia Kwidzińska,
Abraham Patalon.

Gratulujemy zwycięzcom i laureatom quizu!
Zachęcamy uczniów do udziału w kolejnych konkursach szkolnych i życzymy powodzenia w dalszym zdobywaniu wiedzy!