Drodzy uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice!

 

Czerwcowe zakończenia roku szkolnego w szkołach nie są dzisiaj powszechne. Wzbudza to różnorodne uczucia, od smutku i żalu z braku bezpośredniego pożegnania się z uczniami, do satysfakcji z udanej próby zrealizowania czegoś, co wydawałoby się niemożliwe jeszcze parę miesięcy temu. Praca bowiem nad kształtowaniem uzdolnień muzycznych bez obcowania ucznia i nauczyciela w bezpośrednim kontakcie napotyka na bardzo wiele przeszkód. Koordynując działania szkoły widziałam jak wszyscy starali się sprostać temu zadaniu. Tylko dzięki pełnemu zrozumieniu przez całą społeczność szkolną dokończyliśmy szczęśliwie ten rok szkolny.

 

Jestem wdzięczna za zaangażowanie w realizację zadań oraz za innowacyjne i twórcze wykorzystywanie możliwości służących dobru naszej szkoły. Drodzy Uczniowie, podziwiam Waszą pracę, szczególnie w tym trudnym okresie dotyczącym nauki zdalnej. Wielu z Was zmierzyło się z bardzo wymagającym zadaniem związanym z pracą przy pomocy urządzeń elektronicznych i poruszaniem się w świecie wirtualnych zdobyczy nauki.

 

Podkreślić należy fakt, że byli wśród Was i tacy, którzy osiągali w tym czasie Sukcesy odniesione w konkursach online. Gratuluję tych sukcesów zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

 

Doceniam trud współpracy pomiędzy nauczycielami a rodzicami. Składam Państwu podziękowania za wsparcie, za ofiarowanie własnego czasu, rady i pomoc. Jestem przekonana, że różnorodność form współdziałania i komunikowania się przyczyniło się do większej integralności naszej społeczności szkolnej.

 

Chcę również zapewnić uczniów i rodziców, że nasze Grono Pedagogiczne zrobi wszystko, by nasza Szkoła mogła dalej spełniać swoje zadanie i misję.

 

Szanowni Państwo, zarówno w czasie wakacyjnego wypoczynku, jak i wakacyjnej pracy dbajcie, proszę, o bezpieczeństwo swoje oraz osób Wam towarzyszących. Niech nadchodzące dwa miesiące obfitują w ciekawe sposoby na zregenerowanie sił i udany wypoczynek, co przełoży się na siły do sprostania wyzwaniom, jakie pojawią się w kolejnym roku szkolnym.

 

Dyrektor Beata Podgórna

unnamed

List otwarty Dyrektora PSM I i II st. w Słupsku na zakończenie roku szkolnego

 

FreshJoomlaTemplates.com
Tuesday the 24th.