Na podstawie §3 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 871) informuję:

1. Od dnia 25 maja 2020 r. udostępnia się:

1) uczniom klasy VI PSM II st. - salę kameralną w budynku A (Pałacyk) w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych w sposób bezpośredni z nauczycielem lub prób i ćwiczeń związanych z przygotowaniem do recitalu dyplomowego,
2) uczniom klas VI c. 6-letniego i IV c. 4-letniego PSM I st. - salę kameralną w budynku A (Pałacyk) oraz sale perkusji wraz z instrumentarium (budynek B) w celu przeprowadzenia prób i ćwiczeń związanych z przygotowaniem się do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej II st.

2. Korzystanie z sal i instrumentarium szkoły jest możliwe od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu z dyrektorem szkoły.

3. Udostępnienie sal lekcyjnych i instrumentarium jest możliwe po przedłożeniu każdorazowo przez rodziców niepełnoletniego ucznia/pełnoletniego ucznia - wypełnionego i podpisanego wniosku (zał. nr 1 lub zał. nr 2).

4. Wniosek można wydrukować i wysłać scan przed przyjściem do szkoły na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wcześniej upewnić się, że szkoła otrzymała dokument) lub wypełnić przygotowany przez szkołę druk w przedsionku budynku A (Pałacyk).

5. Brak podpisanego oświadczenia, o którym mowa w ust. 3 będzie podstawą do odmowy wejścia ucznia na teren szkoły.

6. Niepełnoletni uczeń może wejść na teren szkoły i do sali dydaktycznej tylko z jednym rodzicem.

7. Podczas wejścia na teren i do budynku szkoły obowiązuje zachowanie reżimu sanitarnego: zakrycie ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego (2 m), dezynfekcja rąk. Po wejściu do sali ćwiczeń – maseczkę można zdjąć.

8. Uczniowie nie korzystają z szatni.

9. Nie ma konieczności pobierania klucza w szatni – wyznaczone sale będą otwarte.

10. Udostępnienie sal i instrumentów dla uczniów przygotowujących się do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej II st. (dotyczy uczniów klas VI c.6 i IV c.4 PSM I st.), nie jest jednoznaczne z możliwością prowadzenia zajęć lekcyjnych w formie bezpośredniej z nauczycielem.

 

Pobierz wniosek do wydruku (istnieje także możliwość wypełnienia wniosku na miejscu - w przedsionku budynku A)

 

 

FreshJoomlaTemplates.com
Monday the 18th.