OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

UCZEŃ
INSTRUMENT/ PRZEDMIOT, KLASA
WYNIK
KONKURS/PRZESŁUCHANIE
NAUCZYCIEL
Karolina Ignaczak
flet, klasa V c.6
wyróżnienie

XII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty
26.04.2013r. – Wejherowo

Iwona Brosz
Akompaniator: Medea Berianidze
Karolina Laskowska
flet, klasa I c.6
(filia Sławno)
III miejsce
(grupa I)
II Makroregionalny Konkurs Fletowy
14.05.2013r. – Gdańsk - Wrzeszcz
Agnieszka Bugajska
Akompaniator: Tomasz Szymczewski
Zofia Gzylewska
flet, klasa III c.6
(filia Sławno)
wyróżnienie
(grupa I)
II Makroregionalny Konkurs Fletowy
14.05.2013r. – Gdańsk - Wrzeszcz
Agnieszka Bugajska
Akompaniator: Tomasz Szymczewski
Magdalena Kara
flet, klasa IV c.4
III miejsce
(grupa III)
II Makroregionalny Konkurs Fletowy
14.05.2013r. – Gdańsk - Wrzeszcz
Iwona Brosz
Akompaniator: Medea Berianidze
Karolina Ignaczak
flet, klasa V c.6

wyróżnienie
(grupa III)
II Makroregionalny Konkurs Fletowy
14.05.2013r. – Gdańsk - Wrzeszcz
Iwona Brosz
Akompaniator: Medea Berianidze
Magdalena Kara
flet, klasa IV c.4
wyróżnienie
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
23.11.2012r. – Tczew
Iwona Brosz
Akompaniator:
Medea Berianidze
Trio perkusyjne HeKoSta
PSM II st.
kwalifikacja do ogólnopolskiego etapu Przesłuchań CEA
Przesłuchania CEA – etap makroregionalny
29.11-01.12.2012r. - Bydgoszcz
Wiesław Helinski
Ludwik Wiśniewski
fortepian, klasa II c.6
III miejsce
(grupa I)
IV Konkurs Pianistyczny
„Dziecięce imaginacje”
5.12.2011r. – Gdańsk – Orunia
Gabriela Picz
Karolina Szewczyk
fortepian, klasa III c.6
wyróżnienie
(grupa II)
IV Konkurs Pianistyczny
„Dziecięce imaginacje”
5.12.2011r. – Gdańsk – Orunia
Gabriela Picz
Trio perkusyjne HeKoSta
PSM II st.
III miejsce
Przesłuchania CEA – etap ogólnopolski
17-19.12.2012r. – Radom
Wiesław Helinski
Joanna Złotkowska
kształcenie słuchu, klasa V/II st.
kwalifikacja do
II etapu
VII Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy
dla uczniów szkół muzycznych II st.
1-3.03.2013r. Bielsko – Biała
Paula Ptach - Dembska
Dawid Jaroszewicz
kształcenie słuchu, klasa III c.4
II miejsce
V Konkurs Solfeżowy
szkół muzycznych I st.
16.04.2013r. – Wejherowo
Wiesław Nizio
Karolina Kolasa
fortepian, klasa I c.6
II miejsce
(grupa I)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Ewa Rogulska
Małgorzata Kubiak
fortepian, klasa V c.6
II miejsce
(grupa II)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Lucyna Jackowska – Brzóska
Magdalena Dzikoń
fortepian, klasa II c.6
wyróżnienie I st.
(grupa I)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Barbara Sąsiadek
Ludwik Wiśniewski
fortepian, klasa II c.6
wyróżnienie II st.
(grupa I)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Gabriela Picz
Maxim Retkiewicz
fortepian, klasa III c.6
wyróżnienie II st.
(grupa I)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Lucyna Jackowska – Brzóska
Agata Sirant
fortepian, klasa IV c.6
wyróżnienie II st.
(grupa II)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Barbara Sąsiadek
Alicja Bielecka
fortepian, klasa IV c.6
wyróżnienie II st.
(grupa II)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Ewa Borgieł
Julia Kalinowska
fortepian, klasa V c.6
wyróżnienie II st.
(grupa II)
VII Konkurs Pianistyczny
„Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” 19.04.2013r. – Słupsk
Ewa Rogulska
Martyna Czekalska
wiolonczela,
klasa I c.4
I miejsce
(grupa I)
Forum Młodych Wiolonczelistów
24.04.2013r. – Gdańsk - Orunia
Jarosław Madejski
Akompaniator: Alicja Kudrycka

 

Karolina Ignaczak

flet, klasa V c.6
Wednesday the 13th.