OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

UCZEŃ, KLASAINSTRUMENT/ PRZEDMIOT
WYNIK
KONKURS/PRZESŁUCHANIE
NAUCZYCIEL/
AKOMPANIATOR
Józef Prądzyński
kl. IV c.4, akordeon
(filia Bytów)
wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
1-5.10.2014r. Tczew
Paweł Nowak
Ludwik Wiśniewski
kl. IV c.6, fortepian
nagroda „Indywidual-ność Forum”
Międzynarodowe Forum Pianistyczne
31.01.-7.02.2015r. Sanok
Gabriela Picz
Kwartet klarnetowy: Julia Gawrońska, Justyna Flis, Agata Kuchta, Dominika Leik (filia Bytów)          
wyróżnienie
Marcowy Konkurs Klarnetowy
16.03.2015r. Szczecin
Grzegorz Karaś
Oktet gitarowy: Barbara Galikowska, Martyna Pupka-Lipińska, Alicja Cierzan, Zuzanna Gierdalska, Nikola Tomaszewska, Kajetan Cyra, Milena Simlat, Małgorzata Spierewka                     (filia Bytów)
III miejsce
Kameralia gitarowe
20.03.2015r. Sopot
Jarosław Regliński
Józef Prądzyński
kl. IV c.4, akordeon
(filia Bytów)
wyróżnienie
XXI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe
23.03.2015r. Kościerzyna
Paweł Nowak
Agata Tutak
kl. III c.6, fortepian
III miejsce
(grupa I)
IX Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”
27.03.2015r. Słupsk
Gabriela Picz
Paweł Markowski
kl. IV c.6, fortepian
III miejsce (grupa II)
IX Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”
27.03.2015r. Słupsk
Lucyna Jackowska - Brzóska
Magdalena Dzikoń
kl. IV c.6, fortepian
wyróżnienie
(grupa II)
IX Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”
27.03.2015r. Słupsk
Barbara Sąsiadek
Weronika Jamróz
kl. IV c.6, fortepian
wyróżnienie
(grupa II)
IX Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”
27.03.2015r. Słupsk
Ewa Rogulska
Maja Majewska
kl. I c.4, flet
wyróżnienie
(grupa I)
XIV Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty
10.04.2015r. Gdynia
Anita Luzak – Czechowska,
Medea Berianidze
Józef Prądzyński
kl. IV c.4, akordeon
(filia Bytów)
III miejsce
XV Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Popularnej i Rozrywkowej
10-11.04.2015r. Giżycko
Paweł Nowak
Daria Derlińska
kl. II c.6, skrzypce
(filia Sławno)
III miejsce
VII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe
13.04.2015r. Kościerzyna
Artur Pastuszyński,
Ewa Telecka
Maja Janus
kl. III c.6, skrzypce(filia Sławno)
wyróżnienie
VII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe
13.04.2015r. Kościerzyna
Artur Pastuszyński,
Ewa Telecka
 

Michał Kurłowicz

kl. III c.6, wiolonczela

wyróżnienie

X Forum Młodych Wiolonczelistów

28.04.2015r. Gdańsk - Orunia

Jarosław Madejski

Alicja Kudrycka

Martyna Czekalska

kl. III c.4, wiolonczela

wyróżnienie

XVII Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy

11.05.2015r. Malbork

Jarosław Madejski

Barbara Żydzianowska

Karolina Laskowska

kl. III c 6, flet (filia Sławno)

I miejsce

IV Makroregionalny Konkurs Fletowy

15.05.2015r. Gdańsk – Wrzeszcz

Agnieszka Bugajska

Tomasz Szymczewski

Ludwik Wiśniewski

kl. IV c.6, fortepian

kwalifikacja do II etapu

Muzyczne Konfrontacje Młodych

26-28.05.2015r. Koszalin

Gabriela Picz

Katarzyna Swędrowska

kl. III c.6, skrzypce

wyróżnienie

(grupa I)

XVII Oruński Konkurs Skrzypcowy

28.05.2015r. Gdańsk – Orunia

Beata Sąsiadek

Barbara Sąsiadek

Maja Kalinowska

kl. IV c.6, fortepian

III miejsce

Turniej Szkół Muzycznych „Spotkania z muzyką fortepianową”

29.05.2015r. Kołobrzeg

Ewa Rogulska

Marcin Kliszcz

kl. I c.6, fortepian

wyróżnienie

Turniej Szkół Muzycznych „Spotkania z muzyką fortepianową”

29.05.2015r. Kołobrzeg

Ewa Rogulska

Michał Kurłowicz

kl. III c.6, wiolonczela

wyróżnienie

X Forum Młodych Wiolonczelistów

28.04.2015r. Gdańsk - Orunia

Jarosław Madejski

Alicja Kudrycka

Martyna Czekalska

kl. III c.4, wiolonczela

wyróżnienie

XVII Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy

11.05.2015r. Malbork

Jarosław Madejski

Barbara Żydzianowska

Karolina Laskowska

kl. III c 6, flet (filia Sławno)

I miejsce

IV Makroregionalny Konkurs Fletowy

15.05.2015r. Gdańsk – Wrzeszcz

Agnieszka Bugajska

Tomasz Szymczewski

Ludwik Wiśniewski

kl. IV c.6, fortepian

kwalifikacja do II etapu

Muzyczne Konfrontacje Młodych

26-28.05.2015r. Koszalin

Gabriela Picz

Katarzyna Swędrowska

kl. III c.6, skrzypce

wyróżnienie

(grupa I)

XVII Oruński Konkurs Skrzypcowy

28.05.2015r. Gdańsk – Orunia

Beata Sąsiadek

Barbara Sąsiadek

Maja Kalinowska

kl. IV c.6, fortepian

III miejsce

Turniej Szkół Muzycznych „Spotkania z muzyką fortepianową”

29.05.2015r. Kołobrzeg

Ewa Rogulska

Marcin Kliszcz

kl. I c.6, fortepian

wyróżnienie

Turniej Szkół Muzycznych „Spotkania z muzyką fortepianową”

29.05.2015r. Kołobrzeg

Ewa Rogulska

Wednesday the 13th.