OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

UCZEŃ

INSTRUMENT/PRZEDMIOT, KLASA

WYNIK

KONKURS/PRZESŁUCHANIE

NAUCZYCIEL/

Józef Prądzyński

akordeon, kl. III c.4 (filia Bytów)

wyróżnienie

(kategoria I)

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy

10-12.10.2013r. – Tczew

Paweł Nowak

Patrycjusz Lorek

fortepian, kl. VI/II st.

III miejsce

III Międzynarodowy Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Pianistyczny „Wianek Chopina”

7-9.11.2013r. – Nowogród Wielki (Rosja)

Medea Berianidze

Barbara Kowalczuk

W. Rytmiki, kl. VI/II st.

III miejsce

Konkurs Kompozytorski

27.11.2013r. – Gdynia

Paula Ptach – Dembska

Karolina Laskowska

flet, klasa II c.6

wyróżnienie

XIX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs uczniów klas instrumentów dętych –

07.12.2013r. – Poznań

Agnieszka Bugajska

Akompaniator:

Tomasz Szymczewski

Dawid Jaroszewicz

kształcenie słuchu, kl. IV c.4

II miejsce

(grupa I)

XV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy szkół muzycznych II stopnia

07.03.2014r. – Gdańsk

Wiesław Nizio

Joanna Złotkowska

kształcenie słuchu, kl. VI/Wydz. Rytmiki

III miejsce

(grupa III)

XV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy szkół muzycznych II stopnia

07.03.2014r. – Gdańsk

Paula Ptach – Dembska

Aniela Markowska

kształcenie słuchu, kl. III c.6

I miejsce

XVIII Mały Konkurs Solfeżowy

12.03.2014r. – Gdańsk - Wrzeszcz

Beata Podgórna

Ludwik Wiśniewski

kształcenie słuchu, kl. III c.6

I miejsce

XVIII Mały Konkurs Solfeżowy

12.03.2014r. – Gdańsk - Wrzeszcz

Beata Podgórna

Paweł Markowski

kształcenie słuchu, kl. III c.6

II miejsce

XVIII Mały Konkurs Solfeżowy

12.03.2014r. – Gdańsk - Wrzeszcz

Beata Podgórna

Józef Prądzyński

akordeon, kl. III c.4 (filia Bytów)

wyróżnienie

XX Kaszubskie Spotkania Akordeonowe

26.03.2014r. – Kościerzyna

Paweł Nowak

Marek Pytlak

klarnet, kl. VI/PSM II st.

II miejsce

(grupa III)

Konkurs Klarnetowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia

31.03.2014r. – Szczecin

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Lucyna Jackowska – Brzóska

Milena Kosiedowska

klarnet, kl. VI/PSM II st.

III miejsce

(grupa III)

Konkurs Klarnetowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia

31.03.2014r. – Szczecin

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Lucyna Jackowska – Brzóska

Józef Prądzyński

akordeon, kl. III c.4 (filia Bytów)

wyróżnienie

XIV Miedzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej

4-5.04.2014r. – Giżycko

Paweł Nowak

Ludwik Wiśniewski

fortepian, kl. III c.6

III miejsce

VIII Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

11.04.2014r. – Słupsk

Gabriela Picz

Maja Kalinowska

fortepian, kl. III c.6

wyróżnienie  II st.

VIII Konkurs Pianistyczny „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

11.04.2014r. – Słupsk

Ewa Rogulska

Martyna Czekalska

wiolonczela, kl. II c.4

III miejsce

IX Forum Młodych Wiolonczelistów

30.04.2014r. – Gdańsk Orunia

Jarosław Madejski

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

 

Ludwik Wiśniewski

kształcenie słuchu, kl. III c.6

I miejsce

XX Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla klas

III OSM i PSM I st.

21.05.2014r. – Bydgoszcz

Beata Podgórna

Aniela Markowska

kształcenie słuchu, kl. III c.6

III miejsce

XX Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla klas

III OSM i PSM I st.

21.05.2014r. – Bydgoszcz

Beata Podgórna

Paweł Markowski

kształcenie słuchu, kl. III c.6

wyróżnienie

XX Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla klas

III OSM i PSM I st.

21.05.2014r. – Bydgoszcz

Beata Podgórna

Karolina Laskowska

flet, kl.II c.6

I miejsce

VIII Konkurs „Klasyka w rozrywce – rozrywka

w klasyce”

22.05.2014r. – Chojnice

Agnieszka Bugajska

Akompaniator:

Tomasz Szymczewski

Chór PSM I st.

I miejsce

XI Kartuskie Spotkania Chóralne

28.05.2014r. – Kartuzy

Lilianna Zdolińska

Karolina Laskowska

flet, klasa II c.6

wyróżnienie

XIX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs uczniów klas instrumentów dętych –

07.12.2013r. – Poznań

Agnieszka Bugajska

Akompaniator:

Tomasz Szymczewski

Dawid Jaroszewicz

kształcenie słuchu, kl. IV c.4

II miejsce

(grupa I)

XV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy szkół muzycznych II stopnia

07.03.2014r. – Gdańsk

Wiesław Nizio

Joanna Złotkowska

kształcenie słuchu, kl. VI/Wydz. Rytmiki

III miejsce

(grupa III)

XV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy szkół muzycznych II stopnia

07.03.2014r. – Gdańsk

Paula Ptach – Dembska

Aniela Markowska

kształcenie słuchu, kl. III c.6

I miejsce

XVIII Mały Konkurs Solfeżowy

12.03.2014r. – Gdańsk - Wrzeszcz

Beata Podgórna

Ludwik Wiśniewski

kształcenie słuchu, kl. III c.6

I miejsce

XVIII Mały Konkurs Solfeżowy

12.03.2014r. – Gdańsk - Wrzeszcz

Beata Podgórna

Paweł Markowski

kształcenie słuchu, kl. III c.6

II miejsce

XVIII Mały Konkurs Solfeżowy

12.03.2014r. – Gdańsk - Wrzeszcz

Beata Podgórna

Wednesday the 13th.