OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

 

UCZEŃ

INSTRUMENT/PRZEDMIOT, KLASA

WYNIK

KONKURS/PRZESŁUCHANIE

NAUCZYCIEL

Aleksander Gaik

Celina Kucharska

Marlena Kucharska

trio akordeonowe PSM II st.

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA zespołów akordeonowych szkół muzycznych II st.– etap makroregionalny       

Stargard Szczeciński

Zbigniew Stawiarz

Elżbieta Bilicka

fortepian,  klasa V/II st.

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu szkół

muzycznych II st.

Gdańsk -Wrzeszcz

Lucyna Jackowska-Brzóska

Aleksander Gaik

akordeon, klasa IV/II st.

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu szkół

muzycznych II st.

Stargard Szczeciński

Zbigniew Stawiarz

Celina Kucharska

akordeon, klasa V/II st.

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu szkół

muzycznych II st.

Stargard Szczeciński

Zbigniew Stawiarz

Marlena Kucharska

akordeon, klasa V/II st.

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu szkół

muzycznych II st.

Stargard Szczeciński

Zbigniew Stawiarz

Elżbieta Bilicka

fortepian,  klasa V/II st.

IV miejsce

Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu szkół

muzycznych II st. – etap ogólnopolski 

Warszawa

Lucyna Jackowska-Brzóska

Małgorzata Kubiak

fortepian,  klasa II c.6

I miejsce

i nagroda za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego

I Konkurs pianistyczny „Dziecięce imaginacje”

02.12.2009r. - Gdańsk – Orunia

Lucyna Jackowska-Brzóska

 

 

Aleksandra Dolna

fortepian,  klasa II c.6

wyróżnienie

 

I Konkurs pianistyczny „Dziecięce imaginacje”

02.12.2009r. - Gdańsk – Orunia

Irena Hubiak

 

Magdalena Orzechowska

skrzypce, klasa IV c.6

wyróżnienie

XI Konkurs skrzypcowy Polski Północnej

04.03.2010r. - Gdynia

Małgorzata Madejska

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Przemysław Juchniewicz

klarnet, klasa II c.4

 

wyróżnienie

X Pomorskie Przesłuchania klas instrumentów dętych

24.03.2010r. - Lębork

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Marcin Mrozek - Gliszczyński

Damian Bala

akordeon, klasa III c.6

I miejsce

XVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe

24.03.2010r. – Kościerzyna

Zbigniew Stawiarz

Przemysław Więckowski

akordeon, klasa IV c.6

I miejsce

XVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe

24.03.2010r. - Kościerzyna

Zbigniew Stawiarz

Małgorzata Kubiak fortepian,  klasa kl. II c. 6

III miejsce

IV Konkurs „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

 23-24.04.2010r. - Słupsk

Lucyna Jackowska-Brzóska

Alicja Przygucka fortepian,  klasa kl. II c. 6

wyróżnienie

IV Konkurs „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

 23-24.04.2010r. - Słupsk

Gabriela Picz

Tomir Śpiołek

fortepian,  klasa kl. II c.4

wyróżnienie

IV Konkurs „Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

 23-24.04.2010r. - Słupsk

Marcin Mrozek-Gliszczyński

Tomir Śpiołek

fortepian,  klasa II c.4

III miejsce

V Konkurs pianistyczny „Muzyka Krajów nadbałtyckich” 28.04.2010r. - Wejherowo

Marcin Mrozek-Gliszczyński

Elżbieta Bilicka

fortepian,  klasa V/II st.

IV miejsce

i nagroda za najlepsze wykonanie nokturnu

F. Chopina

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin in memoriam”

30.04.-05.05.2010r. - Warna (Bułgaria)

Lucyna Jackowska-Brzóska

Iga Lao

fortepian,  klasa IV c.6

II etap

Ogólnopolskie warsztaty Młodego Pianisty

10-11.05. 2010r. - Koszalin

Gabriela Picz

Chór PSM I st.

I wyróżnienie

IX Kartuskie Spotkania Chórów szkół muzycznych I st. regionu pomorskiego

12.05.2010r. - Kartuzy

Lilianna Zdolińska

Akompaniator: Przemysław

Sysojew - Osiński

A. Knap, K. Pertman,

S. Pitus, D. Dwojak

zespół fletów prostych

PSM I st.

wyróżnienie

I Ogólnopolski Konkurs Zespołów kameralnych „Chopin Ensemble” 

20.05.2010r. - Brodnica

Bogumił Płachecki

 

Wednesday the 13th.