OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

UCZEŃ

INSTRUMENT/PRZEDMIOT, KLASA

WYNIK

KONKURS/PRZESŁUCHANIE

NAUCZYCIEL

Zuzanna Kleban

Liliana Lorentz

Krzysztof Helinski

Mikołaj Korsak

kwartet perkusyjny PSM I st.

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA – etap makroregionalny

25-28.11.2010r. - Bydgoszcz

 

Wiesław Helinski

Małgorzata Kubiak

fortepian, klasa III c.6

wyróżnienie

II Konkurs Pianistyczny „ Dziecięce imaginacje”

08.12.2010r. - Gdańsk – Orunia

Lucyna Jackowska - Brzóska

Przemysław Juchniewicz

klarnet, klasa III c.4

wyróżnienie

 

 

II Powiślański Konkurs Instrumentów Dętych

20.12.2010 r. - Kwidzyn

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Marcin Mrozek - Gliszczyński

Arkadiusz Cierniak

fortepian, klasa V c.6

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA – etap makroregionalny

10-11.01.2011r. - Szczecinek

Gabriela Picz

Przemysław Juchniewicz

klarnet, klasa III c.4

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA – etap makroregionalny

12-13.01.2011r. – Szczecin

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Marcin Mrozek - Gliszczyński

Paweł Panasiak

skrzypce, klasa II c.6

II miejsce

Sopocki Konkurs skrzypcowy

10.02.2011r. - Sopot

 

Małgorzata Madejska

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Tomasz Kostrzewa

Aleksandra Konieczna

Patryk Matusiak

trio fortepianowe  PSM II st.

wyróżnienie

Makroregionalne Spotkania Zespołów Kameralnych

26.02.2011r. - Gdańsk

Beata Sąsiadek

Adriana Picz

kształcenie słuchu, klasa III/IIst.

kwalifikacja do II etapu

VI Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II st.      18-20.03.2011r. - Bielsko – Biała

Paula Ptach

Przemysław Juchniewicz

klarnet, klasa III c.4

III miejsce

 

 

Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych

23.03.2011r. - Lębork

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Marcin Mrozek - Gliszczyński

Dawid Trzeciński

akordeon, klasa IV c.4

wyróżnienie

 

XVII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe

23.03.2011r. - Kościerzyna

Paweł Nowak

 

Monika Baran

Patrycja Tomaszewicz

duet akordeonowy PSM I st.

wyróżnienie

 

 

XVII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe

23.03.2011r. – Kościerzyna

 

Zenon Terefenko

Dawid Trzeciński

akordeon, klasa IV c.4

III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej

1-2.04.2011r. - Giżycko

Paweł Nowak

Małgorzata Kubiak

fortepian, klasa III c.6

 

III miejsce

 

 

V Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

15.04.2011r. - Słupsk

Lucyna Jackowska – Brzóska

 

Agata Sirant

fortepian, klasa II c.6

 

wyróżnienie

I stopnia

 

V Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

15.04.2011r. - Słupsk

Barbara Sąsiadek

 

Julia Kalinowska

fortepian, klasa III c.6

 

wyróżnienie

II stopnia

V Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

15.04.2011r. - Słupsk

Ewa Rogulska

 

Alicja Przygucka

fortepian, klasa III c.6

wyróżnienie

II stopnia

V Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

15.04.2011r. - Słupsk

Gabriela Picz

 

Arkadiusz Cierniak

fortepian, klasa V c.6

wyróżnienie

II stopnia

V Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

15.04.2011r. - Słupsk

Gabriela Picz

 

Damian Wolak

trąbka, klasa IV c.4

wyróżnienie

Konkurs Młodej Blachy

18.04.2011r. - Gdynia

Piotr Jankowski

Akompaniator: Alicja Kudrycka

Anna Knap

flet, klasa IV c.4

III miejsce

I Wiosenny Konkurs Fletowy

19.04.2011r. - Gorzów Wielkopolski

 

Agnieszka Bugajska

Akompaniator: Tomasz Szymczewski

Dawid Trzeciński

kształcenie słuchu, klasa IV c.4

I miejsce

 

Konkurs Solfeżowy szkół muzycznych I st.

20.04.2011r. -Wejherowo

 

Bogumił Płachecki

Damian Wolak

trąbka, klasa IV c.4

wyróżnienie

II Turniej Trębaczy

5-7. 05.2011r. - Słupsk

Piotr Jankowski

Akompaniator: Alicja Kudrycka

Julita Kuczborska

trąbka, klasa IV/II st.

wyróżnienie

II Turniej Trębaczy

5-7. 05.2011r. - Słupsk

Piotr Jankowski

Akompaniator: Alicja Kudrycka

J. Kikcio, A. Szreder,

M. Sławski, T. Jereczek

kwartet gitarowy PSM I st.

III miejsce

X Sopockie Kameralia Gitarowe

13.05.2011r. - Sopot

Jarosław Regliński

Adriana Picz

kształcenie słuchu, klasa III/IIst.

I miejsce

 

XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy

14.05.2011r. - Gdańsk

 

Paula Ptach

Joanna Złotkowska

kształcenie słuchu, klasa III/IIst.

III miejsce

 

XIV Makroregionalny Konkurs Solfeżowy

14.05.2011r. - Gdańsk

 

Paula Ptach

Magdalena Orzechowska

skrzypce, klasa V c.6

III miejsce

 

 

Oruński Konkurs Skrzypcowy

18.05.2011r. - Gdańsk – Orunia

Małgorzata Madejska

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Julia Chalecka

gitara, klasa II c.4

I miejsce

III Konkurs Młodego Gitarzysty

20.05.2011r. - Kartuzy

 

Dariusz Borowski – Krać

Marta Farbotko

wiolonczela, klasa IVc.4

III miejsce

 

Regionalne Warsztaty Wiolonczelowe

11.06.2011r. - Koszalin

 

Anna Karaś

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Ada Treder

wiolonczela, klasa I c.6

wyróżnienie

Regionalne Warsztaty Wiolonczelowe

11.06.2011r. - Koszalin

 

Jarosław Madejski

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

 

Wednesday the 13th.