OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

UCZEŃ

INSTRUMENT/PRZEDMIOT, KLASA

WYNIK

 KONKURS/PRZESŁUCHANIE

NAUCZYCIEL

Przemysław Juchniewicz

klarnet, klasa IV c.4

wyróżnienie

 

III Powiślański Konkurs Instrumentów Dętych

2.12.2011r. – Kwidzyn

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Marcin Mrozek – Gliszczyński

Karolina Szewczyk

fortepian, klasa II c.6

I miejsce

(grupa I)

III Konkurs Pianistyczny „ Dziecięce imaginacje”

7.12.2011r. – Gdańsk – Orunia

Gabriela Picz

Agata Sirant

fortepian, klasa III c.6

wyróżnienie

I stopnia

(grupa II)

III Konkurs Pianistyczny „ Dziecięce imaginacje”

7.12.2011r. – Gdańsk – Orunia

Barbara Sąsiadek

Maxim Retkiewicz

fortepian, klasa II c.6

wyróżnienie

II stopnia

(grupa I)

III Konkurs Pianistyczny „ Dziecięce imaginacje”

7.12.2011r. – Gdańsk – Orunia

Lucyna Jackowska – Brzóska

Małgorzata Kubiak

Julia Kalinowska

duet fortepianowy, klasa IV c.6

kwalifikacja do ogólnopolskiego etapu Przesłuchań CEA

Przesłuchania CEA – etap makroregionalny

12.01.2012r. – Gdynia

Lucyna Jackowska – Brzóska

Paweł Panasiak

skrzypce, klasa IIIc.6

II miejsce

XIII Sopocki Konkurs skrzypcowy

19.01.2012r. – Sopot

Małgorzata Madejska

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Hanna Szczecina

skrzypce, klasa IIc.6

wyróżnienie

XIII Sopocki Konkurs skrzypcowy

19.01.2012r. – Sopot

Małgorzata Madejska

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Barbara Kowalczuk

Wydz. Rytmiki, klasa IV/II st.

III miejsce

I Regionalny Konkurs Kompozytorski

29.02.2012r.

Katarzyna Wyporska - Wawrzczak

Filip Rajski

skrzypce, klasa VI c.6

I miejsce

i nagroda za najlepsze wykonanie sonaty

I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Sonat

10.03.2012r. – Szczecin

Agnieszka Rajska

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Magdalena Orzechowska

skrzypce, klasa VI c.6

II miejsce

I Gdański  Konkurs  Skrzypcowy

15.03.2012r. – Gdańsk – Wrzeszcz

Małgorzata Madejska

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Patrycja Tomaszewicz

Monika Baran

duet akordeonowy,

klasa IV c.6, IV c.4

II miejsce

(kategoria V)

XVIII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe

28.03.2012r. – Kościerzyna

Zenon Terefenko

Aleksandra Barcikowska

fortepian, klasa IV c.6

II miejsce

(grupa I)

VI Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

30.03.2012r. – Słupsk

Medea Berianidze

Karolina Szewczyk

fortepian, kl. II c. 6

III miejsce

(grupa I)

VI Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

30.03.2012r. – Słupsk

Gabriela Picz

Agata Sirant

fortepian, klasa III c.6

III miejsce

(grupa I)

VI Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

30.03.2012r. – Słupsk

Barbara Sąsiadek

Małgorzata Kubiak

fortepian, klasa IV c.6

III miejsce

(grupa II)

VI Konkurs Pianistyczny „ Słupskie spotkania z muzyką ukraińską”

30.03.2012r. – Słupsk

Lucyna Jackowska – Brzóska

Magdalena Bukała

wiolonczela, klasa I c.4

wyróżnienie

VII Forum Młodych Wiolonczelistów

18.04.2012r. – Gdańsk – Orunia

Jarosław Madejski

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Szymon Wachowski

wiolonczela, klasa I c.4

wyróżnienie

VII Forum Młodych Wiolonczelistów

18.04.2012r. – Gdańsk – Orunia

Jarosław Madejski

Akompaniator: Barbara Żydzianowska

Przemysław Juchniewicz

klarnet, klasa IV c.4

wyróżnienie

(grupa II)

V Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy

18-22.04.2012r. – Szczecin

Grzegorz Karaś

Akompaniator: Marcin Mrozek – Gliszczyński

Michalina Leśniewska

flet, klasa II c.6

wyróżnienie

XI Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty

25.04.2012r. – Wejherowo

 

 

Agnieszka Bugajska

Akompaniator: Tomasz Szymczewski

Zofia Gzylewska

flet, klasa II c.6

wyróżnienie

XI Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty

25.04.2012r. – Wejherowo

Agnieszka Bugajska

Akompaniator: Tomasz Szymczewski

Aleksandra Leśniewska

flet, klasa III c.4

wyróżnienie

I Makroregionalny Konkurs Fletowy

17.05.2012r. – Gdańsk – Wrzeszcz

Agnieszka Bugajska

Akompaniator: Tomasz Szymczewski

Zofia Gzylewska

flet,klasa II c.6

wyróżnienie

Klasyka w rozrywce - rozrywka w klasyce

24.05.2012r. – Chojnice

 

Agnieszka Bugajska

Akompaniator: Tomasz Szymczewski

Julia Chalecka

gitara, klasa III c.4

I miejsce

(grupa III)

IV Konkurs Młodego Gitarzysty

25.05.2012r. – Kartuzy

 

Dariusz Borowski – Krać

Magdalena ChamierCiemińska

gitara, klasa III c.4

wyróżnienie

(grupa III)

IV Konkurs Młodego Gitarzysty

25.05.2012r. – Kartuzy

Jarosław Regliński

Chór PSM I st.

III miejsce

X Kartuskie Spotkania Chórów szkół muzycznych I st.

30.05.2012r. – Kartuzy

Lilianna Zdolińska

Akompaniator: Przemysław Sysojew – Osiński

 

Wednesday the 13th.