Kadra pedagogiczna PSM I i II st. w Słupsku

Sekcja Fortepianu

Kierownik sekcji
Lucyna Jackowska – Brzóska - fortepian, akompaniament

Medea Berianidze - fortepian, akompaniament
Ewa Borgieł - fortepian
Gabriela Gawlak - fortepian
Alicja Kudrycka fortepian, akompaniament
Gabriela Picz - fortepian, akompaniament
Ewa Rogulska - fortepian, akompaniament
Barbara Sąsiadek - fortepian
Przemysław Sysojew – Osiński - fortepian, akompaniament
Katarzyna Szymczewska - fortepian
Barbara Żydzianowska - fortepian, akompaniament

Sekcja Instrumentów Smyczkowych i Gitary

Kierownik sekcji
Beata Sąsiadek - skrzypce

 

Anna Karaś - wiolonczela
Dariusz Borowski – Krać - gitara
Małgorzata Madejska - skrzypce
Jarosław Madejski - wiolonczela
Agnieszka Rajska - skrzypce
Dariusz Schmidt - gitara

Sekcja Instrumentów Dętych i Perkusyjnych

Kierownik sekcji

Iwona Brosz - flet
 
Grzegorz Karaś - klarnet
Wiesław Helinski - perkusja
Anita Luzak – Czechowska – flet
Lucjan Sierpowicz - trąbka
Jarosław Nyc - klarnet, saksofon
Zenon Terefenko - akordeon

 

Sekcja Teorii, Rytmiki i Wokalistyki

Kierownik Sekcji Teorii, Rytmiki i Wokalistyki:
Paula Ptach - Dembska - kształcenie słuchu, improwizacja fortepianowa, harmonia
 
Irena Motyl - biblioteka
Beata Podgórna - kształcenie słuchu, rytmika
Wiesław Nizio - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Bartosz Wiśniewski - zasady muzyki z elementami edycji nut, formy muzyczne, historia muzyki, literatura muzyczna
Magdalena Witczak - śpiew, dykcja i recytacja, zespół wokalny
Katarzyna Wyporska - Wawrzczak - kształcenie słuchu, rytmika, technika ruchu, metodyka nauczania rytmiki, improwizacja fortepianowa
Marcelina Schweda - kształcenie słuchu, rytmika, improwizacja fortepianowa
Lilianna Zdolińska - chór

Filia w Bytowie

Kierownik filii - Helena Nawrocka - fortepian

Grzegorz Karaś - klarnet
Marcin Mrozek – Gliszczyński - fortepian, akompaniament
Paweł Nowak - akordeon
Bogumił Płachecki - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Jarosław Regliński – gitara

Filia w Sławnie

Kierownik filii:

Ewa Telecka – fortepian, akompaniament

 

Agnieszka Bugajska - flet
Marcin Fijałkowski - klarnet, saksofon
Marcelina Schweda - kształcenie słuchu, rytmika
Adam Mural - gitara
Michał Nisztuk - gitara
Artur Pastuszyński - skrzypce
Bogumił Płachecki - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Zbigniew Stawiarz - akordeon
Katarzyna Szymczewska - fortepian
Tomasz Szymczewski - fortepian, akompaniament

Wednesday the 13th.